L-Klub

 

Smyslem tohoto klubu je posedět s dobrými lidmi, u dobré kávy, malého občerstvení. Program bude průběžně připravován podle přání účastníků. budou zváni hosté – poslanci, zastupitelé, lékaři atd. Promítat budeme zajímavé videa, filmy atd. Zahrajeme si karty, šachy, Člověče nezlob se atd.

Zváni jsou všichni dobří lidé – sympatizanti, nesympatizanti, komunisté, nekomunisté, mladí, starší – všichni.

Přijďte a uvidíte

 

 


3.setkání Levičáckého klubu

Na tomto setkání šustěly „čertovy obrázky“ i když ani tentokrát hru v Taroky nedošlo, protože se dostavili jen dva hráči. A proto opět žádáme všechny hráče, kteří ovládají Taroky, přihlaste se.

Karty kmitaly u Kanasty. Tříhodinová „bitva“ skončila s těmito výsledky – Daniela Sanopulosová – dále jen Dana – 9565 bodů, Jiřina Dworoková – dále jen Jiřina – 4690 bodů, Jan Zlámal – Honza – 3650 bodů (ještě že se nehrálo o peníze. Nevím jak  by se Honza dostal domů). Budou dále pokračovat až do 10000 bodů. Vítání budou i další hráči. Může hrát i více skupin.

V diskuzi jsme slyšeli názory mladého kandidáta do Zastupitelstva města Bruntálu. Diskutovalo se i o Pirátech a dalších mladých „Politiků“. 3.setkání nám hodně napovědělo o našich možnostech při dalších volbách.


2.setkání Levičáckého klubu

V důsledku velkého nedostatku zúčastněných žen se toto setkání neslo v duchu „válečných“ zážitků, hlavně to byly hlavně – tanků T-55. Probírala se i vítězství motostřeleckých vojsk Československé lidové armády. Bylo na co vzpomínat a vzpomínalo se dlouho. 


1.setkání Levičáckého klubu

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *